شرکت بازرگانی ثقال

شرکت «ثقال سازه تحکیم بنیان» با بیش از 40 سال سابقه اجرایی ابنیه های عمرانی همچون بزرگترین بیمارستان فوق تخصص کودکان در خاورمیانه واقع در شهرک خاوران تبریز، مجتمع رفاهی تفریحی پتروشیمی تبریز ، اجرای ۱۵۰ واحد مسکونی ویلایی در شهرک رشدیه تبریز و …

از جمله شرکتهای موفق عمرانی کشور است که در جهت دستیابی به آرامش و آسایش افراد جامعه به همراه نیروی متخصص و کادر مجرب پا به عرصه تلاش و فعالیت گذاشته است.

پشتوانه علمی، اجرایی و تجربه سالیان گذشته، این شرکت را قادر ساخته تا با یکپارچه سازی و تجمیع تخصص های مرتبط در حوزه های (ابنیه، آب، راه) و بهره گیری از متدهای نوین طراحی، محاسبه، اجراء و با در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین آلات و با بکارگیری بهینه از منابع، زمان و نیروهای مجرب و متخصص، تمام آیتم های یک پروژه را از مرحله طراحی تا بهره برداری با لحاظ کردن پیوست های فرهنگی آن جهت آرامش و امنیت روانی شهروندان جامعه به انجام برساند.

شرکت بازرگانی ثقال؛ بعنوان شاخه ای از هلدینگ ثقال سازه تحکیم بنیان به فعالیت بین المللی خود در تجارت خارجی، واردات و صادرات محصولات متنوع می پردازد.

این حوزه در سال 1394 فعالیت خود در حوزه واردات و صادرات را آغاز نموده است. از فعالیت های آن ، به واردات انواع چوب روسی و اروپایی ، گوشت، دام زنده، لوازم دیجیتال و … که مورد نیاز بازار مصرف ایران است، می توانیم اشاره کنیم.

هدف از ایجاد این رسته ی بین المللی افزایش ارتباطات بین المللی برای فروش هر چه بهتر و بیشتر محصولات تولیدی داخل، و واردات محصولات خارجی مورد نیاز بازار است.

از مزایای استفاده از سایت بین المللی ثقال تریدر برای شما می توان به چند نمونه ی زیر اشاره کرد:

خرید راحت (صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها):

مسئولین کارخانجات و عمده‌فروشان و ابزار فروشی‌ها و سایر مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت یا نصب اپلیکیشن ثقال از برنامه بازار یا سیب اپ بدون مراجعه‌ی حضوری به فروشگاه‌های سطح شهر خرید خود را انجام داده و بدون اینکه زمان یا هزینه‌ی اضافی را برای تهیه محصول مورد نظر صرف کنند آن محصول را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند.

تضمین قیمت و کیفیت:

سایت ثقال تریدر به لحاظ قیمت و کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین نموده و چنانچه مشتریان عزیز درخواست عودت محصول را داشته باشند به مدت هفت روز از زمان تحویل کالا این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

دسترسی راحت به کالاهای وارداتی:

می دانیم که برای واردات کالای مورد نیاز به داخل کشور باید مراحل زیادی را طی کنیم. ازثبت سفارش کالا، تامین ارز و…. گرفته که در داخل کشور انجام می شود، تا یافتن محلی مناسب جهت تامین کالای با کیفیت که در خارج از کشور صورت می پذیرد. سختی این کار زمانی آشکار می شود که شما تمامی کارها را انجام دهید اما بعدا متوجه شوید، شخصی که شما مبلغ را به حساب ایشان واریز کردید کلاهبردار است و تمامی سرمایه خود را از دست بدهید که قابل پیگیری هم نباشد.

شرکت بازرگانی ثقال با شرکت های بزرگ خارجی در ارتباط بوده و تمامی این دغدغه ها را برطرف نموده است. شما عزیزان از همکاری با بازرگانی ثقال کوچکترین منفعتی که به دست می آورید این است که حداقل ترین زمان و هزینه ممکن را پرداخت می نمایید تا یک کالای با کیفیت خارجی را تهیه نمایید.

دسترسی بازرگانان خارجی به محصولات ایرانی:

این سخن را با بازرگانان خارجی داشته باشیم که هر کالایی که بخواهند می توانیم از کشور عزیزمان ایران برای آنان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تهیه نماییم.